Klub Slovenská národná strana
0 poslancov
Účasť na hlasovaniach—
Rebelita—
Vládnosť—
Ideologické pozície
Členovia klubu v kontexte celého parlamentu.
NRSR.DataTimes.sk
Členovia klubu
| Poslanec/kyňa | Strana | Účasť | Rebelita | Vládnosť | Opravy hlasovania |
|---|---|---|---|---|---|
| Bývalí poslanci | |||||
| 403 403 | 97.7 % | 0.1 % | 99.6 % | — | |
| 403 403 | 97.4 % | 0.2 % | 99.6 % | — | |
| 403 403 | 97.3 % | 0.2 % | 99.6 % | — | |
| 403 403 | 97.3 % | 0.5 % | 99.3 % | — | |
| 403 403 | 96.5 % | 0.1 % | 99.6 % | — | |
| 403 403 | 96.3 % | 0.2 % | 99.5 % | — | |
| 403 403 | 96.3 % | 0.3 % | 99.6 % | — | |
| 403 403 | 96.3 % | 0.0 % | 99.2 % | — | |
| 403 403 | 93.5 % | 0.5 % | 99.7 % | — | |
| 403 403 | 90.4 % | 0.3 % | 99.8 % | — | |
| 403 403 | 88.6 % | 0.4 % | 99.7 % | — | |
| 403 403 | 81.9 % | 0.0 % | 99.9 % | — | |