Klub Progresívne Slovensko
0 poslancov
Účasť na hlasovaniach—
Rebelita—
Vládnosť—
Ideologické pozície
Členovia klubu v kontexte celého parlamentu.
NRSR.DataTimes.sk
Členovia klubu
| Poslanec/kyňa | Strana | Účasť | Rebelita | Vládnosť | Opravy hlasovania |
|---|---|---|---|---|---|
| Bývalí poslanci | |||||
| 403 403 | 90.8 % | 0.0 % | 57.9 % | — | |
| 403 403 | 89.9 % | 0.0 % | 57.6 % | — | |
| 403 403 | 89.3 % | 0.0 % | 57.8 % | — | |
| 403 403 | 89.2 % | 0.0 % | 58.1 % | — | |
| 403 403 | 88.9 % | 0.1 % | 60.9 % | — | |
| 403 403 | 88.6 % | 0.0 % | 57.4 % | — | |
| 403 403 | 88.1 % | 0.0 % | 58.0 % | — | |
| 403 403 | 87.1 % | 0.2 % | 57.2 % | — | |
| 403 403 | 86.1 % | 0.1 % | 58.7 % | — | |
| 403 403 | 85.4 % | 0.1 % | 57.5 % | — | |
| 403 403 | 85.3 % | 0.1 % | 57.6 % | — | |
| 403 403 | 84.4 % | 0.0 % | 57.9 % | — | |
| 403 403 | 84.2 % | 0.1 % | 58.6 % | — | |
| 403 403 | 83.7 % | 0.1 % | 57.3 % | — | |
| 403 403 | 83.3 % | 0.1 % | 58.5 % | — | |
| 403 403 | 83.1 % | 0.1 % | 57.6 % | — | |
| 403 403 | 82.1 % | 0.1 % | 57.7 % | — | |
| 403 403 | 81.2 % | 0.1 % | 57.2 % | — | |
| 403 403 | 80.3 % | 0.1 % | 52.3 % | — | |
| 403 403 | 80.3 % | 0.2 % | 58.1 % | — | |
| 403 403 | 80.2 % | 0.1 % | 57.5 % | — | |
| 403 403 | 79.9 % | 0.6 % | 49.7 % | — | |
| 403 403 | 78.7 % | 0.1 % | 58.0 % | — | |
| 403 403 | 78.3 % | 0.3 % | 59.0 % | — | |
| 403 403 | 78.2 % | 0.1 % | 56.4 % | — | |
| 403 403 | 77.5 % | 0.3 % | 58.5 % | — | |
| 403 403 | 76.9 % | 0.0 % | 57.9 % | — | |
| 403 403 | 76.4 % | 0.0 % | 58.1 % | — | |
| 403 403 | 76.2 % | 0.3 % | 58.9 % | — | |
| 403 403 | 72.4 % | 0.3 % | 57.1 % | — | |
| 403 403 | 72.1 % | 0.3 % | 60.2 % | — | |
| 403 403 | 72.0 % | 0.0 % | 56.6 % | — | |
| 403 403 | 69.3 % | 0.2 % | 58.3 % | — | |
| 403 403 | 65.1 % | 0.1 % | 57.4 % | — | |
| 403 403 | 55.4 % | 0.0 % | 54.5 % | — | |
| 403 403 | 34.9 % | 0.0 % | 39.7 % | — | |